Sezónní akce pro školy

Výrobní Exkurze

V HALLOWEENSKÉM A VÁNOČNÍM STYLU!
VE SVÍČKÁRNÁCH RODAS.

HALLOWEENSKÉ AKCE

Akce H1 obsahuje

Zdobení skleněného obalu o rozměru 100×80 mm, následné plnění barevnými  parafiny ve formě prášku/za studena/ včetně vkládání knotu. Dále namáčení svíčky 20×170 mm do barevných politur, zdobení ozdobnou hmotou Starwax a balení.

Cena za tuto akci je 85 Kč za žáka.

Akce H2 obsahuje

Odlévání voskového zápichu ve tvaru dýně, namáčení 2 kusů svíček 20×170 mm do barevných politur, zdobení ozdobnou hmotou Starwax a balení. Plnění a vrstvení 7 druhů koupelové mořské soli s esenciálními oleji do sáčku cca 200 g .

Cena za tuto akci je 85 Kč za žáka.

ADVENTNÍ AKCE

Akce V1 obsahuje

Aplikace škrobových obtisků s vánoční témetikou na 4 kusy adventních svíček o rozměru 40×90 mm, následné namáčení v barevných politurách a balení. Dále odlévání vosku do 4 kusů půlek ořechových skořápek. Ořechové skořápky nutno přinést – 4 ks na žáka

Cena za tuto akci je 125 Kč za žáka.

Akce V2 obsahuje

Aplikace škrobového obtisku s vánoční tématikou na 1 kus adventní svíčky o rozměru 40×90 mm, následné namáčení v barevných politurách a balení. Dále odlévání vosku do 4 kusů půlek ořechových skořápek. A namáčení 1 kusu svíčky 20×170 mm do barevných politur, zdobení ozdobnou hmotou Starwax a balení. Ořechové skořápky nutno přinést – 4 ks na žáka.

Cena za tuto akci je 65 Kč za žáka.

 

 

 

 

 © 2020 Česká svíčkárna Rodas Všechna práva vyhrazena - Rodas Česká svíčkárna - Daniela Netíková, Electroshop.cz